Eğitimler Hakkında Bilgi İçin: 0442 231 53 73

HAKKIMIZDA

ÖNEMLİ DUYURU

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI

"Atatürk Üniversitesi Unvan Değişikliği Sınavı" 23 Temmuz 2017 Pazar günü saat 14:30 da Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde (ATASEM) yapılacaktır.
Sınava ilişkin uyulması gereken kurallar aşağıda belirtilmiştir.

1- Adayların sınav saatinden 30 dakika önce sınava giriş yerinde hazır bulunması gerekmektedir.

2- Sınava girecek adayın yanında geçerli kimlik kartı (nüfus cüzdanı, ehliyet, personel kimlik kartı veya pasaport) bulundurması gerekmektedir.

3- Adayların kâğıt, kitap, defter, not vb. dokümanlar; pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar; cep telefonu, bilgisayar, tablet, telsiz, kamera vb. iletişim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazları; ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek nesneler ile sınava girmesi kesinlikle yasaktır.

4- Adaylara kurşun kalem ve silgi ATASEM tarafından verilecektir.

5- Adayların sınav süresince görevlilerle konuşması, görevlilere soru sorması yasaktır. Aynı şekilde görevlilerin de adaylarla yakından ve alçak sesle konuşmaları yasaktır. Gerekli durumlarda görevliler adayın yerini değiştirebilir.

6- Adayların sınavın ilk 30 dakikası ve son 5 dakikası içinde, sınavlarını tamamlasalar bile salondan çıkması yasaktır. Herhangi bir nedenle salondan çıkan adayın sınava devam etmesine izin verilmez.

7- Kopya çekmek, vermek ya da çekilmesine yardımcı olmak vb. eylemlerde bulunan adaylar hakkında Bireysel Sınav İptal Tutanağı düzenlenir.

Sınavınızda başarılar dileriz.

Sınav yeri: Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde (ATASEM)
Atatürk Üniversitesi Yerleşkesi - Teknokent A Blok
Tel: (442) 231 5373

Eğitimler Hakkında Detaylı Bilgi için: 0442 231 53 73

2016 © ATASEM