ATASEM Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
ATASEM Tanıtım Günleri

ATASEM Tanıtım Günleri

ATASEM bünyesinde düzenlenen eğitimlerin tanıtımı ile ilgili “ATASEM Tanıtım Günleri” adlı stant çalışması 01.10.2018 tarihi itibari ile Atatürk Üniversitesi merkezî yemekhane önünde başladı. Tanıtımın ilk gününde eğitimler öğrenciler tarafından büyük rağbet gördü. Özellikle yabancı dil kursları ilgi görürken hobi arayışında olan öğrenciler tezhip, hat, ebru, resim, fotoğraf ve okçuluk kurslarına yöneldi. Öğrenciler bölümleri ile ilgili mesleki eğitimler hakkında bilgilendirildi.

ATASEM Tanıtım Günleri 05.10.2018 tarihine kadar merkezî yemekhane önünde hizmet vermeye devam edecektir.

‘ATASEM Tanıtım Günleri’ stant etkinliğimiz 1-5 Ekim 2018 tarihleri arasında merkezî yemekhane önünde gerçekleştirildi. Çalışma kapsamında eğitimlerimiz hakkında teorik bilgilerin yanısıra uygulamalı olarak ebru sanatı çalışmaları ve görsel bir etki oluşturması açısından zeybek gösterisi gerçekleştirildi. Çok yönlü, etkileşimli ve nitelikli eğitimler barındıran stant çalışmamız öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü. Standımıza gelen misafirlerimiz arasında;

Rektör yardımcılarımız Sayın Prof. Dr. Medine Güllüce, Sayın Prof. Dr. Ayhan Çelik, Sayın Prof. Dr. Sezai Ercişli, Sayın Prof. Dr. Fuat Gündoğdu, Sayın Prof. Dr. Nihat Yatkın, Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Şendoğan Karagöz, Teknokent Müdürü Doç. Dr. Ersin Karaman’a ve üniversitemizin kıymetli öğrencilerine teşekkür ederiz.